راهنمای انجام مینی کار

راهنمای انجام مینی کار

اگر به عنوان یک مجری کار در سایت ما ثبت نام انجام داده باشید اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد می شود این است : من چگونه مینی کار انجام دهم و کسب در آمد کنم ؟

بعد از ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری ، در قسمت " مینی کار های فعال" شما لیستی از مینی کارهای ایجاد شده توسط کارفرمایان را مشاهده می کنید ، برروی عنوان مینی کار کلیک کنید. هر عنوان مینی کار یک مجموعه از راهنمایی ها را نشان می دهد،که شامل زمان لازم جهت تکمیل آنها ، تعداد افراد مورد نیاز ، میزان پیشرفت کار ، مبلغ دریافتی بابت انجام کار و راهنمای انجام و تایید می باشد . اگر شما می توانید مینی کار را به اتمام برسانید برروی (( انجام می دهم )) کلیک کنید تا آن مینی کار را عهده دار شوید و کادری برای شما نمایش داده خواهد شد که مجری باید تاییدیه ی مورد نظر کارفرما را در این کادر درج کند. بعد از انجام مینی کار موردنظر ( طبق دستورالعمل ) و ارسال تایید به کارفرما ، باید منتظر تایید کارفرما بمانید . به محض تایید کارفرما کارمزد مورد نظر به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. در غیر اینصورت اگر نمی خواهید مینی کار را انجام دهید برروی لغو کلیک کنید. 

تاییدیه ی کارفرما چیست و چرا من باید آن را انجام بدهم؟

:تاییدیه ی کارفرما به کارفرمایان تضمین می دهد که نتایج مورد نظر را از ایجاد مینی کار دریافت کرده اند. این قابلیت از ارسال مدارک جعلی مجری ها و خروجی های با کیفیت پایین جلوگیری می کند.

درصد موفقیت چیست؟

مینی کارهای انجام شده توسط شما که توسط کارسپاران رد می شوند برای شما امتیاز منفی به دنبال خواهند داشت و موجب کاهش درصد موفقیت شما می شوند. برای اینه همواره از درصد موفقیت بالایی برخوردار باشید مینی کارهایی را بر عهده بگیرید که فکر می کنید می توانید آنرا انجام دهید. برای انجام دادن مینی کار حداقل درصد موفقیت شما باید 75 درصد باشد.برای هر مینی کار پیچیده یا سخت آموزشات لازم در سایت انجام می پذیرد و درصورت هرگونه سوالی می توانید از طریق پشتیبانی مینی کار سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ خود را از کارشناسان ما دریافت کنید. .