کارسپار کیست؟

کارسپار کیست؟

 در مینی کار هر فردی می تواند یک کارسپار باشد، اگر شما صاحب یک تجارت آنلاین هستید، یک وبلاگ دارید، فعالیت در شبکه های اجتماعی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، به دنبال مطلب گذار در وبلاگ یا وبسایت خود می گردید ، اگر قصد افزایش کلیک های سایت یا لینک خاصی را دارید مینی کار مکانی است که در آن وظایف کوچکتان را به هزاران مجری فعال که همواره آماده تکمیل پروژه شما هستند می سپارید.

شما برای فعالیت در مینی کار به عنوان کارسپار و یا مجری باید حتما ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید. برای این کار شما باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و اطلاعات خود را به صورت واقعی و صحیح وارد نمایید. بعد از انجام ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . شما برای فعال کردن حساب کاربری خود باید بر روی این لینک کلیک کنید. 

برای اینکه مینی کار شما انجام پذیرد شما باید قبل از ایجاد مینی کار ،حساب خود را شارژ نمایید . شما می توانید به میزان ایجاد مینی کار شارژ کنید . اگر شما حساب خود را بیش از بودجه ی مورد نیاز مینی کار شارژ نمایید ، باقی وجه در حساب شما ذخیره می شود . شما می توانید در حساب کاربری خود با کلیک بر روی گزینه ی واریز ، و انتقال وجه از طریق روش های موجود برای واریز وجه اقدام کنید.