راهنمای ثبت مینی کار

راهنمای ثبت مینی کار

شما باید ابتدا درمینی کار ثبت نام کنید پس از ورود به حساب کاربری خود بر روی مینی کارهای من کلیک نمایید ، برروی " ایجاد مینی کار جدید " کلیک کنید. دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید . سپس زمانی که یک مجری برای اتمام مینی کار نیاز دارد و همینطور تعداد افرادی که برای انجام این مینی کار لازم دارید را مشخص می کنید. در کادر بعدی باید مبلغ کارمزد ( برای هر نفر ) را وارد نمایید . مینی کار برای هر عنوان شغلی یک مبلغ حداقل درنظر گرفته است که کارفرما نمی تواند مبلغ پایین تر از این مبلغ را در کادر درج کند . شما می توانید جهت انجام سریع تر امور و یا ترغیب مجری ها مبلغ پیشنهادی را بالاتر از مبلغ حداقل در نظر بگیرید. 

برای توصیف مینی کار ، یک عنوان مناسب انتخاب کنید . در کادر دستورالعمل ، نکاتی که مجری باید انجام دهد و در کادر تایید نوع تاییدیه ای که شما برای تضمین تکمیل شدن مینی کار احتیاج دارید را برای مجریان توضیح دهید. در انتهای این صفحه می توانید جمع هزینه های مینی کار موردنظر را مشاهده کنید.  

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با دسته بندی ها و نحوه ی بکارگیری صحیح آنها با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

تمامی مینی کارهای تعریف شده قبل از نمایش به مجریان برای تصویب نهایی مورد بازبینی کارشناسان ما قرار می گیرند.

سعی کنید در توضیحات مینی کار از واژه های ساده و قابل فهم استفاده کنید.

چند نمونه از پروژه ها یی که می توانید در مینی کار تعریف کنید:

ترافیک برای وب سایتتان ، کامنت یا نظر برای وب سایت و مطالب خود، دنبال مقاله و محتوی ، لایک برای یک ویدیو یا مطلب ،تست و بازبینی برنامه جدیدی که نوشته اید و ... تمام این کارها در مینی کار توسط هزاران متقاضی علاقه مند و در اسرع وقت انجام خواهد شد.