راهنمای تاییدیه پرداخت به مجریان

راهنمای تاییدیه پرداخت به مجریان

به محض اینکه کارفرما مینی کارانجام شده را بازبینی و آن را تأیید کند، کارمزد تعیین شده به صورت خودکار به موجودی حساب شما افزوده خواهد شد.

حداقل وجه قابل برداشت از حساب کاربری مبلغ 50000 ریال معادل 5 هزار تومان می باشد.

اگر یک کارفرما در انجام ارزیابی کوتاهی کند ، مینی کار وی به صورت خودکار بسته خواهد شد و وظایف محوله به عنوان رضایت داشته توسط سیستم ارزیابی خواهند شد. به همچنین، کارمزد تعیین شده برای مینی کار فوق ذکر به حساب کارمندان واریز خواهد شد.

هنگامی که میزان موجودی حساب شما به حداقل وجه قابل برداشت رسید ، شما می توانید از طریق گزینه ی برداشت، موجودی خود را برداشت نمایید. برای برداشت، پس از ورود به حساب کاربری بر روی تب برداشت کلیک نمایید و در صفحه ی برداشت بر روی درخواست برداشت کلیک کنید و در جدول برداشت مشخصات خواسته شده رل وارد نمایید و در انتها بر روی ثبت درخواست کلیک کنید.

برداشت وجه 24 تا 72 ساعت کاری پس از ارسال درخواست برداشت ، به حساب درج شده در درخواست شما واریز خواهد شد.

شماره کارت یا حساب باید متعلق به خود کاربر باشد.

پس از ثبت درخواست برداشت ، تا نهایی شدن برداشت وجه کاربر نمی تواند درخواست دیگری جهت برداشت وجه ثبت کند.

هنگامی که مجری، مینی کار را انجام می دهد و تاییدیه ی نهایی را برای کارفرما ارسال می کند ، آن مینی کار در لیست "مینی کارهای انجام شده " نمایش داده خواهد شد. در ستون وضعیت می توانید وضعیت مینی کار انجام شده را مشاهده کنید. و وجه به شما پرداخت می شود و ایمیلی هم به عنوان تایید برای شما فرستاده می شود .

اگر شما معتقدید مینی کار را به درستی انجام داده اید اما کارفرما آنرا غیر قابل قبول به ثبت رسانده است، مارا مطلع سازید تا ما آن مورد را بررسی کنیم. کافیست با کلیک بر روی گزارش در صفحه ی مینی کار مربوطه و پر کردن فرم مربوطه به ما اطلاع رسانی کنید . اگر حق با مجری باشد وجه مینی کار به حساب ایشان واریز خواهد شد.

برای مشاهده مشخصات فردی و تراکنش های انجام شده ( واریز و برداشت ) در منوی کاربری سایت به قسمت پروفایل بروید.