قوانین مینی کار


قوانین کلی
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مینی کار به دقت مطالعه فرمایید . ورود کاربران به وب‏‌سایت مینی کار، هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط مینی کار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مینی کار است.


کلیه فعالیت و خدمات مینی کار منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. همچنین می نی کار حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای .اطلاع از تغییرات در این سند به آن مراجعه کنند


 

کاربر متعهد می گردد در هنگام استفاده از خدمات مینی کار از فعالیت های زیر خودداری کند:

 

ارسال هرگونه محتوای غیر قانونی


جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از مینی کار


ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا بدافزار


ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی  مینی کار را زیر پا گذارد

 


وب سایت مینی کار حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهاد و یا اطلاعات ارسالی به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد


 


کارفرماکارفرما به شخصی اطلاق می شود که برای انجام مینی کارهای خود توسط دیگر کاربران  (مجری) مبادرت به ایجاد مینی کار در وب سایت می نماید.

 


مسئولیت محتوای مطالب و مشاغل تعریف شده توسط کارفرمایان بر عهده ی خود ایشان می باشد و وب سایت مینی کار هیچ گونه مسولیتی در قبال این مطالب نخواهد داشت. شایان ذکر است در صورت دریافت گزارش و یا مشاهده ی تخلف ، طبق قانون برخورد خواهد شد. 


کارفرما  پس از واریز وجه و تعریف  مینی کار  خود، باید مینی کارهای انجام شده توسط مجری راتایید یا رد می کند. وب سایت مینی کار دستمزد مینی کارهای تایید شده توسط کارفرما را به حساب مجریان واریز خواهد کرد.

 


در هنگام تعریف مینی کار، کارفرما باید در قسمت دستورالعمل مینی کار ، نحوه ی انجام آن را به صورت ساده ، قابل فهم و شفاف بیان کند.

 


در هنگام تعریف مینی کار کارفرما  باید یک تاییدیه تعریف کند تا از طریق آن متوجه شود که مجری مینی کار را بصورت صحیح انجام داده است یا خیر.


 

به هنگام بازبینی مینی کارهایی که توسط مجریان به اتمام رسیده و ارائه شده اند، کارفرمایان باید قضاوتی منصفانه داشته باشند.

اگر مینی کار به همان صورتی که مورد نیاز بود به اتمام رسیده باشد، کارفرما باید آن مینی کار را تایید شده ارزیابی کند.

اگر یک مینی کار انتظارات را برآورده نکرده باشد، کارفرما باید آن را به عنوان تایید نشده ارزیابی کند و برای عدم تأیید ، یک دلیل معتبر ارائه نماید.

 

 

 در صورت منصرف شدن کارفرما از مینی کار تعریف شده در میانه ی کار، پس از اعلام انصراف توسط کارفرما به پشتیبانی  مشتریان ، انجام میکرو کار متوقف می شود و حق الزحمه ی تعداد انجام شده از مینی کار، از مبلغ کل کسر و مابقی مبلغ به حساب کارفرما واریز خواهد شد.  


 

 مجری

 

مجری به فردی اطلاق می شود که در وب سایت ثبت نام نموده و جهت کسب درآمد مینی کارهای ایجاد شده توسط کارفرمایان را انجام می دهد.

 

هر فرد، مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در مینی کار می باشد


کاربر در هنگام ثبت نام باید از نام و نام خانوادگی واقعی خود استفاده کند. در عملیات برداشت وجه از حساب در صورت عدم تطابق اطلاعات کاربر سایت، با مشخصات دارنده ی حساب بانکی، واریز وجه انجام نخواهد شد.

 

مینی کار کارمزد مجریان را پس از انجام مینی کار و تایید آن توسط کارفرما به حساب کاربری آنها واریز خواهد کرد.

 

در صورت اتمام صحیح مینی کارها و رد شدن آن توسط کارفرما ، مجری موظف است مراتب را به پشتیبانی سایت گزارش دهد و مینی کار پس از بررسی، مختار به تصمیم گیری می باشد و این تصمیم لازم الاجراست . در صورت تایید اعتراض مجری کارمزد مینی کار به حساب مجری واریز خواهد شد.

 


کاربر می تواند در هر زمان نسبت به برداشت وجه (انتقال از حساب کاربری به حساب بانکی) اقدام نماید. کاریر موظف است هنگام ارسال درخواست واریز به حساب بانکی ، یک شماره حساب بانکی یا شماره کارت معتبر که به نام خود کاربر می باشد را به مینی کارارائه کند.

 


- حداقل درخواست برای برداشت از حساب 50000 ریال می باشد.

 

- کارمزد انتقال از مبلغ برداشتی کسر خواهد شد.


 

انجام فعالیت در مینی کار به عنوان کارفرما و مجری در یک زمان و توامان بلامانع است.


درحال حاضر به خدمات وب سایت مالیات بر ارزش افزوده تعلق نمی گیرد.انجام مینی کارهای تعریف شده در وب سایت مینی کار باید از طریق امکاناتی که وب سایت در اختیار کاربران خودگذاشته است انجام بپذیرد .کارفرما و مجری متعهد می شوند که اطلاعات تماس خود را در اختیار طرف مقابل قرار ندهند، بدیهی است در صورت مشاهده ارسال پیشنهاد برای توافق خارج از سایت و یا ارسال اطلاعات تماس  بهر شکل و در هر شرایطی، مینی کار حق دارد حساب کاربری شخص متخلف را مسدود نماید

 


شما می توانید سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پشتیبانی مشتریان با ما در میان بگذارید.
پشتیبانی مشتریان