راهنمای مینی کار

وب سایت مینی کار محیط همکاری آنلاینی است که با هدف برقراری ارتباط بین افرادی که با دنیای وب و اینترنت سر و کار دارند و به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند ، و همینطور افرادی که برای انجام پروژه ها ی آنلاین خود نیاز به افراد زیادی دارند، ایجاد شده است.

وب سایت مینی کار ، کارفرمایان و کاربران را در سر تا سر کشور به هم متصل می کند. در مینی کار هدف ما انجام کارهای کوچکی است که وقتی در مقیاس بزرگ انجام می گیرند دارای ارزش بسیاری خواهند بود.

هدف ما در مینی کار این است که وبمسترها ، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ، فعالان شبکه های اجتماعی ، متخصصان سئو و ... به راحتی بتوانند مینی کارهای خود را تشکیل دهند و خودشان تبلیغات ، بازاریابی و جذب مخاطب ، افزایش سئو و دیگر مربوط به کسب و کارشان را با هزینه ی بسیار پایین و به صرفه مدیریت کنند . همین طور افرادی که به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند و به دنبال شغلی می گردند که بتوانند در هرجایی آنرا انجام دهند ، می توانند با عضویت در مینی کار و انجام وظایف تعریف شده توسط افراد دیگر به این هدف خود برسند. برای انجام مینی کار شما فقط نیاز به اینترنت و یک رایانه، تبلت یا گوشی موبایل دارید.

به عنوان مثال شما می خواهید تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خودتون رو به میزان دلخواه افزایش بدید و یا به دنبال فالور برای مطالب خود در شبکه های اجتماعی می گردید و یا شاید برای یک پروژه دانشگاهی نیاز دارید تا پرسشنامه های زیادی را تکمیل کنید. شما به راحتی می توانید با تعریف مینی کار مورد نظر خود ، و همینطور تعداد افراد مورد نیاز و زمان مورد نظرکه برای این کار در نظر گرفتید به هدف خودتون برسید.

 ثبت نام

شما برای فعالیت در مینی کار به عنوان کارفرما و یا مجری باید حتما ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید. برای این کار شما باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و اطلاعات خود را به صورت واقعی و صحیح وارد نمایید. بعد از انجام ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . شما برای فعال کردن حساب کاربری خود باید بر روی این لینک کلیک کنید. 

کارفرمایان چه کسانی هستند ؟ 

 در مینی کار هر فردی می تواند یک کارفرما باشد، اگر شما صاحب یک تجارت آنلاین هستید، یک وبلاگ دارید، فعالیت در شبکه های اجتماعی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، به دنبال مطلب گذار در وبلاگ یا وبسایت خود می گردید ، اگر قصد افزایش کلیک های سایت یا لینک خاصی را دارید مینی کار مکانی است که در آن وظایف کوچکتان را به هزاران مجری فعال که همواره آماده تکمیل پروژه شما هستند می سپارید.

 چگونه می توانم برای ایجاد مینی کار حساب خود را شارژ کنم؟

  شما باید قبل از ایجاد مینی کار حساب خود را شارژ نمایید . شما می توانید به میزان ایجاد مینی کار شارژ کنید . اگر شما حساب خود را بیش از بودجه ی مورد نیاز مینی کار شارژ نمایید ، باقی وجه در حساب شما ذخیره می شود . شما می توانید در حساب کاربری خود با کلیک بر روی گزینه ی واریز ، و انتقال وجه از طریق روش های موجود برای واریز وجه اقدام کنید. 

چگونه مینی کار ایجاد کنم ؟  

پس از ورود به حساب کاربری خود بر روی مینی کارهای من کلیک نمایید ، برروی " ایجاد مینی کار جدید " کلیک کنید. دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید . سپس زمانی که یک مجری برای اتمام مینی کار نیاز دارد و همینطور تعداد افرادی که برای انجام این مینی کار لازم دارید را مشخص می کنید. در کادر بعدی باید مبلغ کارمزد ( برای هر نفر ) را وارد نمایید . مینی کار برای هر عنوان شغلی یک مبلغ حداقل درنظر گرفته است که کارفرما نمی تواند مبلغ پایین تر از این مبلغ را در کادر درج کند . شما می توانید جهت انجام سریع تر امور و یا ترغیب مجری ها مبلغ پیشنهادی را بالاتر از مبلغ حداقل در نظر بگیرید. 

برای توصیف مینی کار ، یک عنوان مناسب انتخاب کنید . در کادر دستورالعمل ، نکاتی که مجری باید انجام دهد و در کادر تایید نوع تاییدیه ای که شما برای تضمین تکمیل شدن مینی کار احتیاج دارید را برای مجریان توضیح دهید. در انتهای این صفحه می توانید جمع هزینه های مینی کار موردنظر را مشاهده کنید.  

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با دسته بندی ها و نحوه ی بکارگیری صحیح آنها راهنمای کامل سایت را از اینجا دانلود کرده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

تمامی مینی کارهای تعریف شده قبل از نمایش به مجریان برای تصویب نهایی مورد بازبینی کارشناسان ما قرار می گیرند.

سعی کنید در توضیحات مینی کار از واژه های ساده و قابل فهم استفاده کنید.

چند نمونه از پروژه ها یی که می توانید در مینی کار تعریف کنید:

ترافیک برای وب سایتتان ، کامنت یا نظر برای وب سایت و مطالب خود، دنبال مقاله و محتوی ، لایک برای یک ویدیو یا مطلب ،تست و بازبینی برنامه جدیدی که نوشته اید و ... تمام این کارها در مینی کار توسط هزاران متقاضی علاقه مند و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

چگونه مینی کارها را تایید کنم ؟

بعد از ایجاد یک مینی کار ، شما می توانید آن مینی کار را در قسمت " مینی کارهای من " مشاهده کنید. با کلیک بر روی موارد تکمیل شده مشخصات افرادی که آن مینی کار را انجام داده اند را ملاحظه خواهید کرد. می توانید با کلیک بر روی نام افراد ، تاییدیه ارسالی آنها را مشاهده کنید . در کنار نام افراد گزینه ای تعبیه شده است که شما می توانید مینی کار انجام شده را تایید و یا رد کنید .

مجری ها چه کسانی هستند ؟

در مینی کار هر فردی می تواند یک مجری باشد. شما می توانید یک دانشجو باشید، دانش آموزی که به پول خرجی بیشتری نیاز دارد، یا شاید هم به دنبال یک شغل دوم می گردید که بتوانید در هرجا و هر زمانی که خواستید آن را انجام دهید . عضویت در مینی کار به عنوان یک مجری به این معنا نیست که شما توسط وب سایت استخدام شده اید ، بلکه شما به عنوان یک کارمند آزاد، کار خواهید کرد. درآمد زایی در مینی کار بصورت کامل به میزان فعالیت شما و اجرای صحیح آن بستگی دارد. شما مینی کار ایجاد شده توسط دیگر کاربران را انجام می دهید و تاییدیه ی آن را برای کارفرما ارسال می کنید و پس از آنکه کارفرما انجام مینی کار را تایید کرد کارمزد مینی کار به حساب شما واریز خواهد شد.

آیا من می توانم در یک زمان هم مجری باشم و هم کارفرما ؟

مطمئناً؛ ثبت نام در مینی کار به شما این امکان را می دهد که مینی کارهای ایجاد شده توسط خود را مدیریت کنید و در عین حال مینی کارهای ایجاد شده توسط دیگر کاربران راانجام دهید.

من یک مجری هستم ،آیا من می توانم بیشتر از یک حساب کاربری داشته باشم ؟

خیر. داشتن بیش از یک حساب کاربری برخلاف مقررات مینی کار است و تخلف محسوب میشود. در صورت فراموش کردن مشخصات حساب کاربری ، مشخصات شما قابل بازیابی می باشد.

اگر مشخص شود که شما بیش از یک حساب کاربری دارید، حساب های شما مسدود ، و درآمدهایتان ضبط خواهد شد و شما دیگر نمی توانید در مینی کار فعالیت کنید.

اگر هنگام ثبت نام ، اطلاعات شما بصورت صحیح وارد نشده است ، شما باید سریعا با مراجعه به حساب کاربری خود اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

من چگونه مینی کار انجام دهم و کسب در آمد کنم ؟

بعد از ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری ، در قسمت " مینی کار های فعال" شما لیستی از مینی کارهای ایجاد شده توسط کارفرمایان را مشاهده می کنید ، برروی عنوان مینی کار کلیک کنید. هر عنوان مینی کار یک مجموعه از راهنمایی ها را نشان می دهد،که شامل زمان لازم جهت تکمیل آنها ، تعداد افراد مورد نیاز ، میزان پیشرفت کار ، مبلغ دریافتی بابت انجام کار و راهنمای انجام و تایید می باشد . اگر شما می توانید مینی کار را به اتمام برسانید برروی (( انجام می دهم )) کلیک کنید تا آن مینی کار را عهده دار شوید و کادری برای شما نمایش داده خواهد شد که مجری باید تاییدیه ی مورد نظر کارفرما را در این کادر درج کند. بعد از انجام مینی کار موردنظر ( طبق دستورالعمل ) و ارسال تایید به کارفرما ، باید منتظر تایید کارفرما بمانید . به محض تایید کارفرما کارمزد مورد نظر به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. در غیر اینصورت اگر نمی خواهید مینی کار را انجام دهید برروی لغو کلیک کنید.

تاییدیه ی کارفرما چیست و چرا من باید آن را انجام بدهم؟

تاییدیه ی کارفرما به کارفرمایان تضمین می دهد که نتایج مورد نظر را از ایجاد مینی کار دریافت کرده اند. این قابلیت از ارسال مدارک جعلی مجری ها و خروجی های با کیفیت پایین جلوگیری می کند.

هر مینی کاری که ضعیف انجام می شود یک نمره ی منفی به شما می دهد و ارزیابی موفقیت و میزان رضایت از شما را پایین می آورد. برای به دست آوردن یک ارزیابی موفق ، وظایفی را متقبل شوید که صلاحیت به اتمام رساندن آنها را دارید.برای انجام دادن مینی کار حداقل درصد موفقیت شما باید 75 درصد باشد.

من توسط کارفرمای خود به غلط ارزیابی شده ام چه کار باید بکنم؟

اگر شما معتقدید مینی کار را به درستی انجام داده اید اما کارفرما آنرا غیر قابل قبول به ثبت رسانده است، مارا مطلع سازید تا ما آن مورد را بررسی کنیم. کافیست با کلیک بر روی گزارش در صفحه ی مینی کار مربوطه و پر کردن فرم مربوطه به ما اطلاع رسانی کنید . اگر حق با مجری باشد وجه مینی کار به حساب ایشان واریز خواهد شد.

من کجا می توانم کارهایی که کامل کرده ام را ببینم ؟

هنگامی که مجری، مینی کار را انجام می دهد و تاییدیه ی نهایی را برای کارفرما ارسال می کند ، آن مینی کار در لیست "مینی کارهای انجام شده " نمایش داده خواهد شد. در ستون وضعیت می توانید وضعیت مینی کار انجام شده را مشاهده کنید.

من چطور می توانم مشخصات و تراکنش های حساب کاربری ام را ببینم ؟

برای مشاهده مشخصات فردی و تراکنش های انجام شده ( واریز و برداشت ) در منوی بالای سایت به قسمت حساب من بروید.

برای مشاهده درآمدهایتان بر روی لینک تمامی تراکنش ها در زیر قسمت تراکنش ها ( پایین ترین قسمت سمت چپ) کلیک کنید.

برای مشاهده واریز های انجام شده ، بر روی لینک واریزها کلیک کنید .

چگونه و چه زمانی وجه را دریافت می کنم ؟

به محض اینکه کارفرما مینی کارانجام شده را بازبینی و آن را تأیید کند، کارمزد تعیین شده به صورت خودکار به موجودی حساب شما افزوده خواهد شد.

حداقل وجه قابل برداشت از حساب کاربری مبلغ 50000 ریال معادل 5 هزار تومان می باشد.

اگر یک کارفرما در انجام ارزیابی کوتاهی کند ، مینی کار وی به صورت خودکار بسته خواهد شد و وظایف محوله به عنوان رضایت داشته توسط سیستم ارزیابی خواهند شد. به همچنین، کارمزد تعیین شده برای مینی کار فوق ذکر به حساب کارمندان واریز خواهد شد.

هنگامی که میزان موجودی حساب شما به حداقل وجه قابل برداشت رسید ، شما می توانید از طریق گزینه ی برداشت، موجودی خود را برداشت نمایید. برای برداشت، پس از ورود به حساب کاربری بر روی تب برداشت کلیک نمایید و در صفحه ی برداشت بر روی درخواست برداشت کلیک کنید و در جدول برداشت مشخصات خواسته شده رل وارد نمایید و در انتها بر روی ثبت درخواست کلیک کنید.

  • برداشت وجه 24 تا 72 ساعت کاری پس از ارسال درخواست برداشت ، به حساب درج شده در درخواست شما واریز خواهد شد.
  • شماره کارت یا حساب باید متعلق به خود کاربر باشد.
  • پس از ثبت درخواست برداشت ، تا نهایی شدن برداشت وجه کاربر نمی تواند درخواست دیگری جهت برداشت وجه ثبت کند.

آیا می توانم از درآمدهایم برای ایجاد مینی کار استفاده کنم ؟

البته؛ بعد از ورود به حساب کاربری به راحتی برروی مینی کارهای من در منوی بالا کلیک کنید. سپس برروی گزینه ایجاد مینی کار جدید کلیک کنید

بهترین راه برای به روز ماندن و دریافت اخبار جدید مینی کار چیست ؟

شما می توانید با عضویت در خبرنامه و یا مراجعه به شبکه های اجتماعی ما از اخبار و مینی کارهای جدید با خبر شوید.

من همچنان سوالاتی دارم ...

شما عزیزان همواره می توانید از طریق پشتیبانی در حساب کاربری ، ایمیل support@minikar.com و شماره تلفن 26701416 - 021 با ما در تماس باشید.

.